Spojme sa pre dobrú vec

Radi by ste vo vašich ľuďoch podporili spoločenskú zodpovednosť, pozitívnu energiu a dobrý pocit? Vymeňte súťaživosť za spoluprácu a do nasledujúceho teambuildingu pridajte CSR (Corporate Social Responsibility).

 

CSR je veľká vec. Čoraz viac firiem podporuje svoje okolie nezištne a bez okázalého PR. Varenie jedla pre bezdomovcov, podpora malých občianskych projektov, venčenie psov z útulkov, darovanie vianočných darčekov deťom, ktoré to potrebujú sú malé gestá s veľkým účinkom. Tento pozitívny trend podporujeme aj my – v posledných dvoch rokoch sme do tímových aktivít s pozitívnym dopadom na spoločnosť zapojili globálne viac ako 18 000 ľudí. Chceli by ste aj vy spojiť príjemné s užitočným a pomocou firemného eventu prispieť k zlepšeniu mikrosveta okolo vás? Skúste niektorú z týchto aktivít:

 

Building a dream: Úlohou jednotlivých tímov je vyriešiť výzvy, za ktoré je možné získať rôzne nástroje a návody, pomocou ktorých zostrojíte funkčné bicykle. Tie následne darujete tým, ktorí to potrebujú (rodiny v núdzi, detské domovy). Vďaka vašej tímovej práci si zlepšíte nielen komunikačné zručnosti či projektové plánovanie, ale hlavne vyčaríte úsmev na mnohých detských tvárach. Je to skvelý pocit, že?

 

Toy Factory: Predstavuje nový a flexibilný prístup k teambuildingu, ktorý podporuje to, čo je na Slovensku tak trochu neznámy pojem – komunitný život. Cieľom je spolupráca tímu, výsledkom je kvalitný produkt a spokojnosť vášho zákazníka – dieťaťa v núdzi. Vyrobené hračky sú venované miestnej charite, škole alebo detskému domovu. A nejde len o bezduché darovanie hmotných vecí, ide skôr o prepojenie vašich ľudí s iným svetom, získanie iného pohľadu na svet okolo nás.

 

Flat Out Formula One: Postavte si Formulu 1 v skutočnej veľkosti a zajazdite si s ňou na pretekoch. Unikátny teambuildingový program je skutočným testom tímovej práce. Zažite naživo, že 2+2 je viac ako 4. Víťaznú formulu určite ocení nejedno dieťa v detskom domove, či komunitnom centre.

 

Rags to Riches: Celý tím vtiahneme do atmosféry kreativity, jednoty, ale aj recyklovania a pomoci iným. Pomôžeme vám zorganizovať zbierku oblečenia a ďalších užitočných predmetov, z ktorých tímy vytvoria obrovskú verziu loga vašej firmy. Znie to jednoducho, no na zvládnutie je potrebná dobrá komunikácia, pedantnosť, predstavivosť aj kreativita. Vaši ľudia zažijú, že skvelé veci vznikajú vďaka skupinám, nie jednotlivcom. Poznáte organizáciu, ktorú by ste radi podporili? Výsledok vašej práce môžete darovať práve im.