Global Innovation Game

  • Dĺžka: 45min – 2 hodiny
  • Počet ľudí: 18 a viac

Vytvárajte nové myšlienky a nápady, zlepšujte ich a investujte do tých najlepších. Podporte novátorské myslenie vo vašich ľuďoch a možno vymyslíte váš nový produkt, alebo službu.

O čo ide:

Aktivita je rozdelená na 5 častí identických s reálnym svetom biznisu – organizácia, inovácia, hodnotenie, prezentácia a investovanie. Pri vývoji teambuilding aktivity Global Innovation Game sme sa inšpirovali generáciou mileniálov, no skvele funguje vo všetkých vekových kategóriách. Táto tímová hra je živou eventovou verziou Dragon`s Den, kde sa každý z vás môže stať investorom, alebo startupistom. Dômyselne prepracovaný herný systém vás vtiahne do sveta inovácií, kde vymýšľať nové veci je podstatne jednoduchšie. Program je zameraný hlavne na rozvoj otvorenej komunikácie, generovanie nových nápadov a myšlienok, ktoré sú reálne použiteľné vo vašej práci, či na vašej konferencii.

Apka beží na našich iPadoch. Na konci programu budete mať kopu nových nápadov, kreatívnych riešení a nových ciest o akých sa vám možno ani nesnívalo. Či budú súvisieť s vašou prácou, alebo budú úplne uletené, závisí od vašich cieľov.

Aktivita podporí:

  1. zábavu a dobrý networking
  2. projektové plánovanie
  3. kreatívne myslenie