Lubo Tomko

“V práci strávi každý z nás veľkú časť svojho života a preto by to malo stáť za to. V práci by sme mali byť tým istým človekom, ktorým sme aj doma”, hovorí Lubo Tomko. Jeho víziou je svet, kde ľudia majú prácu, v ktorej prekonávajú samých seba. Kde spolupracujú na cieľoch, ktoré sú ďaleko väčšie ako oni sami. Verí v silu tímu, v slobodu a zodpovednosť.

Lubo založil Extraordinary v roku 2012 a po šiestich rokoch priniesol svetové know how na Slovensko pod značkou Catalyst Slovensko. Od roku 2022 pôsobí v Rakúsku, kde sa stará o úspech sesterskej firmy Catalyst Österreich. Na Slovensko cestuje rád a často – ako Head of facilitation vedie workshopy a teambuilding programy doma aj v zahraničí.

Lubo je presvedčený, že iba vďaka tímovej spolupráci dokážeme zvládnuť aktuálne aj budúce globálne výzvy. Do Catalystu prináša vedomosti z behaviorálnej psychológie a nové poznatky o tom, ako sa ľudia učia a ako spolupracujú.

Lubov svet však nie sú len tímové programy a facilitovanie. Založil vzdelávaciu neziskovku Krúžky v škole, kde tisíce detí každý rok spoznávajú rôzne záujmy. Spolu s manželkou Martinou založili Montessori škôlku m16.

Luba môžete vidieť na rôznych konferenciách doma i vo svete. Nadšene rozpráva o fascinujúcom svete toho, čo sa deje v našich hlavách keď sa učíme, alebo spolupracujeme. Je členom viacerých medzinárodných asociácií zameraných na teambuilding, facilitáciu a meeting design. Na Slovensku je členom poroty Superbrands.

Exkluzívny partner Catalyst Global na Slovensku
Člen rodiny Extraordinary
Vďaka, že ste sa dočítali až sem.