Lubo Tomko

“V práci strávi každý z nás veľkú časť svojho života a preto by to malo stáť za to. V práci by sme mali byť tým istým človekom, ktorým sme aj doma”, hovorí Lubo Tomko. Jeho víziou je svet, kde ľudia majú prácu, v ktorej prekonávajú samých seba. Kde spolupracujú na cieľoch, ktoré sú ďaleko väčšie ako oni sami. Verí v silu tímu, v slobodu a zodpovednosť. Práve preto stojí Extraordinary na základoch holakracie, kde všetci rozhodujú spoločne a delia si nielen zodpovednosť, ale aj zisk. Lubo je presvedčený, že iba vďaka tímovej spolupráci dokážeme zvládnuť aktuálne aj budúce globálne výzvy.

Lubo sa v Extraordinary stará o spokojnosť klientov, dizajnuje a facilituje teambuildingy. Do Extraordinary prináša vedomosti z behaviorálnej psychológie a nové poznatky o tom, ako sa ľudia učia a ako spolupracujú. Práve vďaka nemu sa Extraordinary stalo exkluzívnym partnerom najväčšej teambuildingovej siete Catalyst Global, kde spolu s 65 nezávislými agentúrami z celého sveta vyvíjajú špičkové teambuilding aktivity.

Lubov svet však nie sú len tímové programy a facilitovanie. Založil vzdelávaciu neziskovku Krúžky v škole, kde tisíce detí každý rok spoznávajú rôzne záujmy. Spolu s manželkou Martinou založili Montessori škôlku m16.

Luba môžete vidieť na rôznych konferenciách doma i vo svete. Nadšene rozpráva o fascinujúcom svete toho, čo sa deje v našich hlavách. Je členom viacerých medzinárodných asociácií zameraných na teambuilding, facilitáciu a meeting design. Na Slovensku je členom poroty Superbrands.

Kontakt

lubo@extraordinary.sk

0944 149 648

Exkluzívny partner Catalyst Global na Slovensku
Člen rodiny Extraordinary
Vďaka, že ste sa dočítali až sem.