Lubo Tomko, CEO

lubo tomko extraordinary

“V práci strávi každý z nás veľkú časť svojho života a preto by to malo stáť za to. Aj pre zamestnanca, aj pre zamestnávateľa.”, hovorí Lubo Tomko. Jeho víziou je, aby ľudia mali prácu, ktorú majú radi, využívajú v nej to najlepšie zo seba a spolupracujú s ostatnými na cieľoch, ktorým veria. Verí, že iba tak dokážeme zvládnuť aktuálne a budúce globálne výzvy.

Lubo sa v Extraordinary stará o spokojnosť klientov, dizajnuje a facilituje teambuildingy. Do Extraordinary prináša vedomosti z behaviorálnej psychológie a nové poznatky o tom, ako sa ľudia učia a ako spolupracujú. Práve vďaka nemu sa Extraordinary stalo exkluzívnym partnerom najväčšej teambuildingovej siete Catalyst Global, kde spolu s 55 nezávislými agentúrami z celého sveta vyvíjame špičkové tímové aktivity.

Lubov svet však nie sú len tímové programy a facilitovanie. Založil vzdelávaciu neziskovku Krúžky v škole, kde tisíce detí spoznávajú rôzne záujmy. Stojí za projektom MeetingDesign a spolu s manželkou Martinou založili Montessori škôlku m16.

Luba môžete vidieť na rôznych konferenciách doma i vo svete. Nadšene rozpráva o fascinujúcom svete toho, čo sa deje v našich hlavách. Je členom viacerých medzinárodných združení a porotcom v Superbrands Slovensko.

Kontakt

lubo@extraordinary.sk

0944 149 648

Exkluzívny partner Catalyst Global na Slovensku
Člen rodiny Extraordinary
Vďaka, že ste sa dočítali až sem.